Pallets
Wholesale
This is a collection of all the pallets we make.
When you place an order you have 3 business days to pick up your pallet.
The pallet has to be emptied the day of pick up or you can pay an extra $25 deposit fee for the box and pallet to be loaded onto a truck or trailer.
Once the pallet and box are returned we will refund the deposit.
-
Pallet of Glass / Vidrio
- Regular price
- $115.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $115.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $115.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $115.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pallet of Toys / Juguetes
- Regular price
- $125.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $125.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $125.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $125.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pallet of Pots and Pans / Ollas y Sartenes
- Regular price
- $200.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $200.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $200.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $200.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Bric-A-Brac / Chachara
- Regular price
- $150.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $150.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $150.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $150.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Stuffed Animals
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Picture Frames
- Regular price
- $55.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $55.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $55.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $55.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pillow Boxes
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
School Supplies
- Regular price
- $100.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $100.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $100.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $100.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out